Prašome jūsų pagalbos! Gaisre praradome arklių pašiūres

WOW! Jūs tiesiog nepakartojami, Ačiū ačiū ačiū už Jūsų gerumą! Negalime patikėti, kad taip greitai mums pavyko surinkti šią didelę prašomą sumą. Vos per tris dienas jau turime reikiamas lėšas ugnies sunaikintam pašiūrių kompleksui atstatyti ir galimybę sukurti mūsų globotiniams dar geresnes, saugesnes, patogesnes sąlygas nei buvo iki šiol.

Surinkta
23277EUR
Mūsų tikslas
20000EUR
Parama skiriama
Arklių pašiūrėms ir gaisro nuostoliams padengti

Norėčiau prisidėti

EUR

Parama per

Arklių slėniui nutiko didelė nelaimė. Naktį iš birželio 4-osios į 5-ąją, paryčiais, 4h - 6h ryto, vos per porą valandų, liepsnose praradome arklių pašiūrių kompleksą. Tai vienintelis Arklių slėnyje gyvenančių arklių prieglobstis nuo vabzdžių, saulės ir nepalankių oro sąlygų, o taip pat čia - sužeistiems ir ligotiems, ypač sunkios būklės arkliams skirta erdvė - saugūs jų ramybės namai. Jeigu šiuo metu, kuris nors globotinių pasijustų prasčiau, ar gautų traumą, kuri neleistų jam saugiai gyventi kartu su banda, mes nebeturime jo gydymui ir reabilitacijai saugios vietos.

Ši nelaimė mums ir mūsų globotiniams didelis sukrėtimas. Pašiūrių viduje ir jų prieigose netekome 20 šienmaišių, keletos gūnių, 3 tonų kraiko ir daug kitų svarbių arklių priežiūros priemonių.

Galime pasidžiaugti, kad gaisro metu, pašiūrių viduje gyvūnų nebuvo, jie visi sėkmingai išsigelbėjo.

Gaisro priežastys nėra aiškios, vietą apžiūrėję ekspertai neatmeta padegimo versijos. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Šią ramią naktį viską palikome ypač tvarkingai, net elektrinis piemuo ganykloje buvo išjungtas, negalime suprasti, kaip paprastas, medinio karkaso statinys, neturintis jokios elektros instaliacijos ar kitų gaisro rizikos šaltinių, ugnies sunaikintas neatpažįstamai. Naiviai tikime, kad tai ne piktavalių darbas.

Patyrėme apie 18 – 22 tūkstančių eurų nuostolį, tai nepaprastai skausminga mums - ne pelno siekiančiai ir iš žmonių geros valios gyvenančiai organizacijai. Vardan arklių gerovės, privalome viską atkurti, tačiau reikalingų lėšų, deja, neturime. Todėl nuoširdžiai prašome Jūsų visų pagalbos. Būsime nepaprastai dėkingi, jei galėsite mums kažkokiu būdu padėti: finansiškai, medžiagomis, reikalingomis atstatyti prarastą pastatą, darbo jėga ar kita pagalba. Mūsų tel. nr. 8 622 05087

Paramos gavėjas:

ŽIRGŲ GLOBOS ASOCIACIJA
Bankas: "Swedbank"
LT13 7300 0101 0218 2823