Po Lietuvą su žirgais 2017

Liepos pabaigoje motociklininkai per Lietuvą važiuos šimtus kilometrų. Projekto metu surinktos lėšos padės peržiemoti Žirgų globos asociacijos prieglaudos augintiniams.

Surinkta
95EUR
Mūsų tikslas
1200EUR
Parama skiriama
7-ių Žirgų globos asociacijos augintinių išlaikymui

Norėčiau prisidėti

EUR

Esame dėkingi už Jūsų norą finansiškai prisidėti prie Žirgų globos asociacijos globotinių išlaikymo. Norime, kad Jūsų auka būtų abipusiai malonus prisiminimas, todėl aukojantiems 15EUR ir daugiau, siūlome pasirinkti vieną ar keletą originalių Žirgų globos asociacijos dovanų, kurių bendra vertė neviršytų aukojamos sumos. Dovanas pristatysime Jums nemokamai!

Pasirinkite dovaną

ŽGA marškinėliai

Originalūs Žirgų globos asociacijos marškinėliai iš aukštos kokybės 100% medvilnės.
Spalvų pavyzdžiai

30 EUR
ŽGA džemperis

Žirgų globos asociacijos džemperis. 35% šukuotinė medvilnė, 65% poliesteris.
Spalvų pavyzdžiai

50 EUR
ŽGA fotosesija!

Unikali fotosesija su žirgais ŽGA centre, Darželių kaime, Varėnos raj. Taip pat pridėsime ir vieną atspausdintą nuotrauką ant drobės (70*50cm arba 90*40cm formatu).

100 EUR

Dovanų krepšelis

Bendra dovanų vertė 0 EUR

Pristatymo informacija

Žirgų Globos Asociacija rūpinasi žirgais, kurie buvo išpirkti iš jų neprižiūrinčių savininkų ar žirgynų. Be viso to organizacija dar atlieka ir edukacinę misiją - šviečia žirgų laikytojus, bei visuomenę, kaip reikėtų atsakingai elgtis su žirgais, kad jie visada būtų sveiki ir prižiūrėti.

Šio projekto metu surinktos lėšos ne tik leis išlaikyti šiuo metu 7 prižiūrimus žirgus, bet tuo pačiu padės skleisti žinutę apie atsakingą elgesį su žirgais. Kelionės dalyviai, jos metu lankysis žirgynuose, gyvūnų prieglaudoje, susipažins su žirgų bei kitų augintinių priežiūra, globa ir teisingu jų laikymu.

Partneriai

15min.lt
LRT Opus
radijas Kelyje
Harmony parkas
Penkta koja